HotSpot

oprogramowanie i usługi informatyczne dla firm

Obsługa imprez masowych

Dla naszego klienta z Wrocławia napisaliśmy system zarządzania oświetleniem na koncertach. Wykorzystując nowoczesne podejście do pisania systemów i nasze doświadczenie byliśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym nam przez klienta i w porozumieniu z nim wypełniliśmy wszystkie wytyczne działania systemu w pełni zgodnie z założeniami.

Przełożyło się to na stworzenie elastycznego i konfigurowalnego systemu zarządzania oświetleniem na imprezach, koncertach, w budynkach i plenerze, którego funkcjonalność może być łątwo poszerzona o dodatkowe moduły za pomocą przejrzystego i dobrze udokumentowanego API.

Oświetlenie na imprezach

Decydując się na się na imprezę, każdy ma możliwość podziwiać piękne wykonanie oświetlenie sceniczne, ładną scenę estradową, dobrą organizację, jak i skuteczne nagłośnienie imprez. Tak faktycznie jednak, nikt nie wie, lub nie każdy zdaje sobie sprawę, że techniczna obsługa imprez wymaga naprawdę ogromnego nakładu i ciężkiej pracy oraz zaangażowania ze strony mnóstwa osób.

Informacje od klienta

Teraz nie musisz się już tym przejmować. Nagłośnienie konferencji, oświetlenie koncertów, wynajem sceny, organizacja imprezy firmowej - wystarczy, że zatrudnisz nas, a przekonasz się sam, że wszelka organizacja imprez tego rodzaju, może nie być żadnym wysiłkiem, o ile wykona ją za Was ktoś inny.

Oferujemy najlepsze usługi, na jakie generalnie można postawić. Najlepsze nagłośnienie koncertów, jak również i obsługa imprez, na najwyższym poziomie.

Ty zlecasz nam zadanie, my je przygotowujemy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania i prac, które są niemożliwe do zrobienia.

Profesjonalna technologia sceniczna to dla nas wyzwanie, to chęć pracy i realizacja marzeń.

To, co robimy jest nie tylko sposobem na życie, niemniej jednakjest też sposobem na zaspakajanie pragnień, realizację życiowych dążeń i pełne spełnienie zawodowe.

Nasza kadra pracowników, od początku do końca czuwa, ażeby obsługa konferencji, czy też innego rodzaju przedsięwzięć, odbyła się na bardzo wysokim poziomie.

Sprawdź nasze promocyjne ceny na:

  • nagłośnienie imprez, koncertów, wystąpień, przemówień
  • oświetlenie imprez, sal koncertowych, eventów, wydarzeń, konferencji,
  • wynajem telebimu led,
  • wynajem estrady,
  • oraz innych

Wiktor Jarząbek, CEO W&L Sp. z o.o., Wrocław

0 △|▽